Tkaniny obrusowe na wymiar - Częstochowa

Wysokiej jakości tkaniny obrusowe znajdziesz w ofercie firmy Rapier z Częstochowy.

Nawet najpiękniej udekorowany stół nie będzie się dobrze prezentował bez odpowiednio dobranego obrusu. Tkaniny obrusowe z Częstochowy to gwarancja wysokiej jakości - zrealizowaliśmy już wiele zamówień, dzięki czemu doskonale rozumiemy potrzeby restauratorów, osób zajmujących się eventami, a także branży hotelarskiej. Oferujemy tkaniny obrusowe i dekoracyjne, wśród których dostępne są tkaniny bawełniane (gramatura 200 g/m2 oraz 240 g/m2), poliestrowo-bawełniane (gramatura od 230 g/m2 do 300 g/m2), poliestrowe (gramatura od 140 do 270 g/m2). Część tkanin posiada apreturę plamoodporną. Aby spełnić oczekiwania wielu różnych klientów - począwszy od małych bistro, aż po hotele z restauracją- posiadamy szeroki wachlarz tkanin. W zależności od materiału, możesz zamówić szerokość 150-320 cm (poliester), 160-320 cm (tkanina poliestrowo-bawełniana) oraz 160, 280 lub 320 cm w przypadku obrusów bawełnianych. Dlaczego jeszcze warto wybrać nasze tkaniny na obrusy? Częstochowska firma Rapier oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, co pozwala zamówić produkty na każdą okazję, niezależnie od tego, czy są to walentynki, czy wesele.

TKANINY

Zajmujemy się sprzedażą tkanin: obrusowych i dekoracyjnych. W naszej ofercie znajdują się następujące tkaniny:

Poliestrowe - w gramaturze od 140-270 g/m2, w szerokości 150-320 cm,

Poliestrowo- bawełniane - w gramaturze, 230 g/m2, 250 g/m2, w szerokości 160 cm i 320 cm

Bawełniane - w gramaturze 200 g/m2, 240 g/m2, w szerokośći 160 cm, 280 cm, 320 cm.

TKANINY PLAMODOPORNE

W ofercie posiadamy tkaniny obrusowe w szerokości od 150 do 320 cm.

TKANINY BAWEŁNIANE / TKANINY 320cm

Tkaniny bawełniane najwyższej jakości. Idealne do obrusów.

Tkaniny na obrusy z Częstochowy - który materiał sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego biznesu?

Zdecydowana większość naszych klientów decyduje się na zamówienie obrusów z plamoodpornych tkanin poliestrowych. Plamoodporne tkaniny obrusowe dostępne są w różnych kolorach, a na stole prezentują się bardzo elegancko. Ich wyjątkowe właściwości sprawiają, że jadalnia czy sala restauracyjna będą przez długi czas prezentować się nienagannie. Obrusy plamoodporne są też bardzo wytrzymałe i praktyczne. Oferujemy szereg różnych modeli, wśród których możesz wybrać różne wzory, kolory i nadruki. Dobrym wyborem jest tkanina Dalida, m.in. ze względu uniwersalny charakter oraz ciekawą i modną kolorystykę. Na bazie tej tkaniny została stworzona kolekcja tkanin określana mianem Gastro HIT, która składa się z następujących pozycji: Mars, Wenus, Ceres, Samson. Lżejszą odmianą kolekcji GASTRO HIT są tkaniny zgrupowane w kolekcji KLS, gdzie znajdziemy tkaninę gładką Helena oraz pasujące do niej tkaniny żakardowe Parys, Flora, Odys.

W dobie dbałości o naturalne komponenty polecamy tkaniny bawełniane oraz tkaniny poliestrowo-bawełniane, łączące ze sobą wytrzymałość tkaniny poliestrowej z naturalnym chwytem tkaniny bawełnianej.

Dlaczego warto wybrać tkaniny bawełniane? Częstochowa to miejsce, gdzie znajdziesz najlepszą jakość!

Produkcję tkanin bawełnianych rozpoczęto ponad dwanaście tysięcy lat temu w starożytnym Egipcie. Do dzisiaj pozostają one jednym z najpopularniejszych materiałów z racji swoich walorów. W naszej firmie w Częstochowie wykorzystujemy tkaniny bawełniane do produkcji wysokiej jakości obrusów i pościeli. Produkty wykonane z tkanin bawełnianych nie tylko bardzo dobrze się prezentują, ale też są przyjemne w dotyku. Bawełna to też prawdziwa klasyka, zwłaszcza w bieli oraz odcieniu ècru. Taki wybór sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas różnych wydarzeń, które będą organizowane w Twojej restauracji lub hotelu. Do szycia obrusów polecamy następujące tkaniny bawełniane:

  • Marion o gramaturze 200 g/m2 oraz Marceli o gramaturze 240 g/m2. Podczas szycia obrusu z tych tkanin należy zwrócić uwagę na ich kurczliwość rzędu 4-6%.
  • Wyższą jakość i mniejszą kurczliwość (około 2-3%), dzięki procesowi merceryzacji, zapewniają adamaszkowe tkaniny bawełniane o gramaturze 205 g/m2 i szerokości 280 cm. W kolekcji tkanin adamaszkowych, obok gładkiej tkaniny ADAM-GL, znajdują się wersje ze wzorami żakardowymi: ADAM-VIP, ADANM-AT, ADAM-RG.

    Tkaniny poliestrowo-bawełniane z pewnością również znajdą swoich fanów. Dzięki włóknom poliestrowym są one bowiem niezwykle trwałe, natomiast użyta do ich produkcji przędza bawełniana powoduje, że tkanina zachowuje naturalne właściwości. Tkaniny dekoracyjne z Częstochowy to gwarancja dużego wyboru oraz jakości. Na polskiej mapie przemysłu włókienniczego Częstochowa i tkaniny obrusowe wyróżniają się wieloletnią tradycją, warto więc postawić na wyroby firmy Rapier!

    TKANINY BAWEŁNIANO-POLIESTROWE / TKANINY 320cm

    Tkaniny polietsrowo-bawełnia są dzięki włoknom poliestrowym niezwykle trwałe. Natomiast użyta do ich produkcji przędza bawełniana powoduje to, że takanina zachowuje naturalne właściwości.

TKANINY ŚWIĄTECZNE

Posiadamy tematycze wzory na święta Wielkiej Nocy i Bożego Narodzenia.

Zadbaj o aranżację wnętrz z firmą Rapier z Częstochowy - tkaniny na obrusy oraz pościel w naszej ofercie zaskoczą Cię dużym wyborem!

Najprostszym sposobem, aby zadbać o wnętrze restauracji i hotelowej jadalni są obrusy, falbany i pokrowce na krzesła wyprodukowane z tkanin dekoracyjnych. Częstochowa to miasto, gdzie działamy od lat, obsługując klientów z całej Polski - dzięki temu możesz liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony. Warto pamiętać o tym, że obrus to najważniejsza dekoracja stołu, a wysoka jakość materiału z pewnością zostanie zauważona przez gości. Zapraszamy do sprawdzenia innych kategorii na naszej stronie internetowej, oferujemy bowiem różnego rodzaju dodatki, takie jak klipsy, taśmy oraz podkładki pod obrusy. Jeśli masz pytania, dotyczące tkanin z Częstochowy, samego zamówienia lub wysyłki zamówienia, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Numery oraz adres e-mailowy znajdziesz w zakładce “Kontakt”!

Produkcję tkanin bawełnianych rozpoczęto ponad dwanaście tysięcy lat temu w starożytnym Egipcie. Do dzisiaj tkaniny bawełniane pozostały jednym z najpopularniejszych materiałów. Z racji swoich walorów wykorzystujemy tkaniny bawełniane do produkcji wysokiej jakości obrusów i pościeli. Produkty wykonane z tkanin bawełnianych, nie tylko bardzo dobrze się prezentują, ale też są przyjemne w dotyku. W naszej kolekcji posiadamy tkaniny bawełniane w szerokościach do 320 cm.

Dobór tkanin bawełnianych

Do szycia obrusów polecamy następujące tkaniny bawełniane;

- Marion, o masie 200 g/m2, oraz Marceli gramaturze 240 g/m2 - podczas szycia obrusu z tych tkanin należy zwrócić uwagę na ich kurczliwość rzędu 4-6%.
- Wyższą jakość i mniejszą kurczliwość (około 1-2%), dzięki procesowi merceryzacji, zapewnią adamaszkowe tkaniny bawełniane, o gramaturze 205 g/m2 i szerokości 280 cm.
Do produkcji pościeli używany wyłącznie najwyższej jakości adamaszkowych tkanin bawełnianych, czesanych i merceryzowanych, o masie 140-150 g/m2.

Tkaniny, różnego rodzaju można znaleźć w naszej ofercie. Podjęliśmy wszelkie starania, aby dostarczane Państwu produkty były jak najwyższej jakości.