POŚCIEL HOTELOWA. POŚCIEL ADAMASZKOWA

W naszej firmie szyjemy pościel z tkanin bawełnianych, o gramaturze 140-150 g/m2, dzięki temu jest lekka, a jednocześnie odporna na uszkodzenia mechaniczne, co pozwala na dłuższe jej użytkowanie.

Pościel

Wybór pościeli dla właściciela pensjonatu, czy też hotelu jest bardzo ważny. Pościel musi spełniać określone wymagania, by znieść trudy codziennego użytkowania i regularnego prania w wysokich temperaturach. W naszej ofercie posiadamy pościel bawełnianą uszytą z tkanin adamaszkowych, która charakteryzuje się eleganckim wyglądem i wysokimi walorami użytkowymi.

Co wyróżnia dobrą pościel hotelową?

Dobra jakość użytych materiałów jest ważnym parametrem przy wyborze pościeli. W naszej firmie szyjemy pościel z tkanin bawełnianych, o gramaturze 140-150 g/m2, dzięki temu jest lekka, a jednocześnie odporna na uszkodzenia mechaniczne, co pozwala na dłuższe jej użytkowanie. Pościel hotelowa powinna być nie tylko wytrzymała, ale też miękka i przyjemna w dotyku. Starannie wyselekcjonowane materiały pozwalają zapewnić najwyższy komfort wypoczynku i zadowolić gości.

Duże znaczenie mają walory estetyczne pościeli. Powinna pasować do aranżacji pokoju, by stworzyć niepowtarzalną atmosferę. W naszej ofercie znajdują się wzory pościeli dostosowane do różnego rodzaju wnętrz: gładka, w dwumilimetrowe paski, w dwumilimetrowe kwadraty, oraz bogaty wzór żakardowy Pościel adamaszkowa, to dobre rozwiązanie, gdy chcemy dodać trochę awangardy do pokoju. Warto też pomyśleć o dodaniu dyskretnego haftu z nazwą hotelu.