Falbany do stołów

Falbany do stołów szyjemy z tkanin:

- Tora - tkanina szeroka na 150 cm, bez apretury plamoodpornej, gramatura 160 g/m2, dostępne kolory to biały i ecru;

- Helena - gładka tkanina o szerokości 160cm, plamoodporna, gramatura 195 g/m2;

Dostępne kolory lub wzory:

DODATKI

Wykonany z PCV i poliestru podkład pod obrus Muleton pozwala na wyciszenie i zabezpieczene stołu.

Jeżeli organizujesz przyjęcie, wesele czy inną uroczystość ważne jest odpowiednie udekorowanie sali. Warto o to zadbać za pomocą falban do stołów. Produkty naszej firmy pomogą w odpowiedni sposób przystroić pomieszczenie na przyjęcie gości.

Dekoracje

Falbana do stołów nie powinna w znaczący sposób odbiegać od estetyki całego wystroju, koloru obrusu. Warto zwrócić uwagę, czy chcemy, aby falbany do stołów kolorystycznie łączyły się z resztą pomieszczenia, czy może lepiej zadziałałby kontrast. Dobrym pomysłem jest zastosowanie się do zasad klucza kolorystycznego, którego scenografowie używają na planach filmowych. Używają oni koła kolorów, które pozwala w łatwy sposób zobaczyć, jakie kolory się uzupełniają. Szeroki wybór produktów w naszej firmie ułatwi dobranie odpowiednich falban do wystroju, niezależnie od stylu, w jakim chcesz urządzić salę.

Rodzaje falban

W zależności od Państwa potrzeb istnieje wiele rodzajów falban do stołów, których wybór będzie zależał tylko i wyłącznie od osobistych preferencji. Szyjemy falbany na prosto, plisowane, na kontrafałdę. Najbardziej popularna, falbana na kontrafałdę, z wszytą dwucentymetrową taśmą marszczącą, idealnie wpisuje się w wystrój wnętrza. Można użyć falbany w stonowanym, pastelowym kolorze, dopasowanym do obrusów, albo zamówić falbanę w kolorze kontrastowym, w celu ożywienia pomieszczenia. Jednak najbardziej popularnym rozwiązaniem jest zastosowanie falbany w kolorze białym lub écru. Polecamy falbany wykonane z tkaniny Tora. Jest to lejący się materiał o gramaturze 170g/m2. Lekko elastyczna tkanina daje elegancki efekt, dzięki temu świetnie nadaje się jako ozdoba stołu. Dobrym rozwiązaniem będzie także użycie falban z tkaniny Helena, koordynatu do tkaniny obrusowej Dalida. Na życzenie Państwa uszyjemy każdy model falbany – na prosto, plisowaną, na zakładkę Z chęcią zrealizujemy zamówienia, skomponowane według Państwa pomysłu, co pozwoli zaskoczyć gości oryginalnym designem.