Falbany do stołów Częstochowa

Falbany do stołów szyjemy z tkanin:

- Tora - tkanina szeroka na 150 cm, bez apretury plamoodpornej, gramatura 160 g/m2, dostępne kolory to biały i ecru;

- Helena - gładka tkanina o szerokości 160cm, plamoodporna, gramatura 195 g/m2;

Falbany do stołów z Częstochowy - poznaj ofertę firmy Rapier!

Jeżeli organizujesz przyjęcie, wesele lub inną wielką uroczystość, jednym z Twoich najważniejszych obowiązków jest odpowiednie udekorowanie sali. Falbany do stołu z Częstochowy, miasta znanego z przemysłu włókienniczego, pomogą pięknie przystroić pomieszczenie na przyjęcie gości. Warto więc o nie zadbać i zamówić wysokiej jakości dekoracje!

Jakie falbany do stołów z Częstochowy możesz u nas zamówić?

Od wielu lat obsługujemy klientów z całej Polski, doskonale więc rozumiemy, jak różne są wymagania dotyczące dekoracji wnętrz. Nasze falbany do stołów z Częstochowy szyjemy z wysokiej jakości tkanin o różnej gramaturze, a także o różnych właściwościach. Najczęściej wykorzystywane tkaniny to Tora oraz Helena. Ta pierwsza ma szerokość 150 cm, i nie jest plamoodporna, a jej gramatura wynosi 170 g/m2. . Posiadamy szeroką paletę kolorów, jednak najbardziej popularne to biały oraz écru. Tkania Tora jest lekka i lejąca.. Tkanina Helena posiada aperturę plamoodporną, w szerokości 160 cm oraz o gramaturze 195 g/m2. Jest masywniejsza i sztywniejsza. Możemy uszyć falbany z każdej tkaniny znajdującej się w naszej ofercie. Który model falbany do wystroju sprawdzi się w Twoim przypadku? Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że falbany znajdują się z boku stołu, dlatego nie muszą być plamoodporne. I wystarczy lekka i estetyczna tkanina Tora. Częstochowa to miasto, w którym znajdziesz potrzebne Ci produkty - a my chętnie wykonamy je dla Ciebie na zamówienie!

Warto podkreślić, że falbany do stołów od Rapier powstają w naszej własnej krojowni i szwalni. Dokładamy wszelkich starań, by tworzyć wyroby łączące w sobie praktyczność, trwałość i atrakcyjny design.

Dostępne kolory lub wzory falban do stołów na zamówienie:

DODATKI

Wykonany z PCV i poliestru podkład pod obrus Muleton pozwala na wyciszenie i zabezpieczene stołu.

Na jakie okazje warto zamówić falbany do stołów? Częstochowska firma Rapier zaprasza do kontaktu!

Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy, znajdującej się w Częstochowie, falbany do wystroju to element dekoracji, który zdecydowanie warto zamówić. O czym jednak należy wiedzieć, planując aranżację z tego typu elementem ozdobnym? Przede wszystkim falbana do stołu nie powinna w znaczący sposób odbiegać od estetyki całego wystroju, a przede wszystkim koloru obrusu. Warto przede wszystkim zastanowić się, czy chcesz, aby falbany kolorystycznie łączyły się z resztą pomieszczenia, czy może lepiej zadziałałby kontrast. Jeśli falbana do stołów z Częstochowy jest zamawiana na specjalne życzenie klienta, który np. korzysta z usług konsultanta ślubnego, wybrany odcień z pewnością będzie się łączył z tematem wesela. Dobrym pomysłem jest oczywiście zastosowanie się do zasad klucza kolorystycznego - używa się go w naprawdę wielu branżach, począwszy od stylistek, aż po grafików. Koło kolorów na pewno pomoże Ci zobaczyć, które kolory i odcienie najlepiej się uzupełniają. Falbany do stołów z Częstochowy to gwarancja szerokiego wyboru, co z pewnością ułatwi Ci dobranie odpowiednich dekoracji, niezależnie od stylu, w którym urządzone będzie przyjęcie i podczas jakiej pory roku się ono odbędzie.

Jeżeli organizujesz przyjęcie, wesele czy inną uroczystość ważne jest odpowiednie udekorowanie sali. Warto o to zadbać za pomocą falban do stołów. Produkty naszej firmy pomogą w odpowiedni sposób przystroić pomieszczenie na przyjęcie gości.

Dekoracje

Falbana do stołów nie powinna w znaczący sposób odbiegać od estetyki całego wystroju, koloru obrusu. Warto zwrócić uwagę, czy chcemy, aby falbany do stołów kolorystycznie łączyły się z resztą pomieszczenia, czy może lepiej zadziałałby kontrast. Dobrym pomysłem jest zastosowanie się do zasad klucza kolorystycznego, którego scenografowie używają na planach filmowych. Używają oni koła kolorów, które pozwala w łatwy sposób zobaczyć, jakie kolory się uzupełniają. Szeroki wybór produktów w naszej firmie ułatwi dobranie odpowiednich falban do wystroju, niezależnie od stylu, w jakim chcesz urządzić salę.

Rodzaje falban

W zależności od Państwa potrzeb istnieje wiele rodzajów falban do stołów, których wybór będzie zależał tylko i wyłącznie od osobistych preferencji. Szyjemy falbany na prosto, plisowane, na kontrafałdę. Najbardziej popularna, falbana na kontrafałdę, z wszytą dwucentymetrową taśmą marszczącą, idealnie wpisuje się w wystrój wnętrza. Można użyć falbany w stonowanym, pastelowym kolorze, dopasowanym do obrusów, albo zamówić falbanę w kolorze kontrastowym, w celu ożywienia pomieszczenia. Jednak najbardziej popularnym rozwiązaniem jest zastosowanie falbany w kolorze białym lub écru. Polecamy falbany wykonane z tkaniny Tora. Jest to lejący się materiał o gramaturze 170g/m2. Lekko elastyczna tkanina daje elegancki efekt, dzięki temu świetnie nadaje się jako ozdoba stołu. Dobrym rozwiązaniem będzie także użycie falban z tkaniny Helena, koordynatu do tkaniny obrusowej Dalida. Na życzenie Państwa uszyjemy każdy model falbany – na prosto, plisowaną, na zakładkę Z chęcią zrealizujemy zamówienia, skomponowane według Państwa pomysłu, co pozwoli zaskoczyć gości oryginalnym designem.

Firma Rapier z Częstochowy - rodzaje falban, dostępne w naszej ofercie

W zależności od Twoich potrzeb, w ofercie Rapier dostępnych jest wiele rodzajów falban do wystroju. Częstochowa to miasto, w którym przemysł włókienniczy odegrał bardzo istotną rolę, a jego kultywacja jest dla nas bardzo istotna. Ostateczny wybór zależy oczywiście tylko i wyłącznie od osobistych preferencji, chętnie jednak doradzimy w różnych kwestiach. Szyjemy falbany na prosto, plisowane, a także na kontrafałdę. Najbardziej popularna jest ta ostatnia, falbana na kontrafałdę, z wszytą dwucentymetrową taśmą marszczącą. Tego typu falbana do stołów z Częstochowy idealnie wpisze się w wystrój wielu wnętrz, jest to bowiem bardzo klasyczny model. Polecamy zamówić produkt w stonowanym, pastelowym odcieniu, dopasowanym do obrusów lub falbanę w kolorze kontrastowym, aby ożywić pomieszczenie i nadać mu charakteru. Najbardziej popularnym rozwiązaniem wśród oferowanych przez nas rodzajów falban w Częstochowie jest zastosowanie dekoracji w kolorze białym lub écru. Jest to najbardziej klasyczny wybór, a każdy hotel oraz restauracja zdecydowanie powinny mieć takowe ozdoby w swoim wyposażeniu. Polecamy też falbany wykonane z tkaniny Tora. Jest to lejący się materiał o gramaturze 170 g/m2, lekko elastyczny, dzięki czemu świetnie prezentuje się jako elegancka ozdoba stołu. Dobrym rozwiązaniem będzie także użycie falban z tkaniny Helena, koordynatu do tkaniny obrusowej Dalida. W ofercie znajdziesz też różnego rodzaju dodatki, takie jak podkład pod obrus, klipsy i taśmy, które koniecznie należy zakupić, aby zamontować przymocować ozdobę do obrusa. Na Twoje życzenie uszyjemy każdy model falbany. Z chęcią realizujemy zamówienia, skomponowane według pomysłu klientów, co pozwala zaskoczyć gości oryginalnym designem. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie - numery oraz adres e-mailowy znajdziesz w zakładce “Kontakt”!