Pokrowce na krzesła

Pokrowce na krzesła są wykonywane z tkanin:

- Tora - tkanina szeroka na 150 cm, bez apretury plamoodpornej, gramatura 160 g/m2, dostępne kolory to biały i ecru;

- Jersey - elastyczna dzianina w szerokości 160 cm o gramaturze 220 g/m2, dostępne kolory to biały;

- Helena - gładka tkanina o szerokości 160cm, plamoodporna, gramatura 195 g/m2;

Dostępne kolory lub wzory:

Pokrowce na krzesła mają szerokie zastosowanie; nie tylko pomagają przystroić salę podczas bankietów, komunii czy wesel ale służą także jako ochrona krzeseł znajdujących się w domu każdego z nas . W naszej ofercie znajdują się pokrowce przystosowane na każdą okazję.

Rodzaje materiału

Istnieje wiele rodzajów tkanin z jakich wykonane sąpokrowce:

Ze względu na łatwość pielęgnacji, polecamy pokrowce z tkanin poliestrowych. Niska temperatura prania i prasowania ułatwi utrzymanie pokrowców w czystości. Ten rodzaj materiału mogą Państwo stosować na wiele okoliczności, co stanowi ogromną oszczędność dla portfela. Są dodatkowo bardzo trwałe i nie tracą swoich walorów użytkowych.

Szeroka gama wzorów i kolorów tkanin znajdujących się w naszej ofercie, pozwala na uszycie pokrowców, spełniających Państwa oczekiwania.

Największą zaletą pokrowców elastycznych jest to, że nie trzeba ich prasować. Przylegają do krzesła, nadając mu zupełnie nowy charakter.

Na Państwa życzenie możemy uszyć pokrowce z tkaniny bawełnianej – jednak takie pokrowce często wymagają skorzystania z usług profesjonalnej pralni, gdzie po praniu zostaną wymaglowane i wyprasowane. Dobry rozwiązaniem może być zastosowanie tkanin poliestrowo – bawełnianych, łączących zalety tkanin bawełnianych i poliestrowych.

Pokrowce z tkanin lnianych prezentują się wyjątkowo, jednak są podatne na zagniecenia.

Nasza firma oferuje szeroką gamę tkanin, z których wykonujemy pokrowce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie produkty do potrzeb naszych klientów. Z pomocą naszych pokrowców stworzą Państwo oryginalny i niepowtarzalny wystrój.

Odpowiedni rozmiar pokrowca

Przed zakupem należy dokładnie dopasować rozmiar pokrowca do gabarytów krzesła, ponieważ zbyt długi materiał będzie zwisał i nieelegancko wyglądał. Z kolei, zbyt mały pokrowiec nie zmieści się na krzesło. W naszym sklepie oferujemy pokrowce na krzesła zaprojektowane indywidualnie na każdy mebel, dlatego bez problemu można dostosować je nawet do najbardziej nietypowych krzeseł.