OBRUSY POLIESTROWE

Obrusy z tkanin poliestrowych są wykonane z włókien sztucznych przez co niezwykle trwałe. W większości posiadają apreturę plamoodporną, co ułatwia ich użytkowanie.

OBRUSY BAWEŁNIANE

Obrusy uszyte z naturalnych tkanin.

OBRUSY BAWEŁNIANO-POLIESTROWE

Obrusy z tkanin bawełniano-poliestrowych posiadają zalety zarówno obrusów poliestrowych (włókna poliestrowe zwiększają żywotność tkaniny) i bawełnianych (włókna bawełniane nadają naturalny chwyt tkaninie).

OBRUSY ŚWIĄTECZNE

Nasze obrusy pomogą Ci poczuć przy stole świąteczna atmosferę. Posiadamy tematycze wzory na święta Wielkiej Nocy i Bożego Narodzenia.

Obrusy

Każdy właściciel lokalu gastronomicznego pragnie zbudować w nim niepowtarzalny klimat, zachęcający do ponownego przyjścia i skorzystania z usług jego restauracji. Dlatego ważnym elementem jest wystrój. Obrusy dla gastronomii są kluczowe z racji tego, że goście większość czasu spędzają przy stole. W naszej ofercie posiadamy nakrycia stołów, które uatrakcyjnią wnętrze restauracji.

Jakie wybrać obrusy?

Przede wszystkim powinny one być dobrane do Państwa stołów. Obrusy na wymiar pozwalają zachować estetykę lokalu, umożliwiają różne sposoby ich ułożenia.

Kolejną ważną rzeczą jest materiał, z jakiego zostały wykonane obrusy. Należy określić stylistykę wnętrza, a następnie zamówić obrusy.

Dla lokalu typu bistro warto wybrać obrusy, które są odporne na plamy i łatwe w pielęgnacji.

Dla restauracji z wysokim standardem wskazany jest tradycyjny obrus bawełniany.

Podczas organizacji wystawnego obiadu czy kolacji idealnie sprawdzi się gładki obrus. Nie tylko sprawi, że stół będzie czytelny, tzn. bardzo dobrze zaprezentują się na nim dania, ale także będzie wyglądał elegancko.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, Znajdą tam Państwo bogatą kolekcję obrusów uszytych z różnego rodzaju materiałów, w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w różnym przedziale cenowym. Dzięki temu łatwiej dopasują Państwo rodzaj obrusu do indywidualnych wymogów i możliwości.

Posiadamy także w ofercie kolekcję tkanin żakardowych. Dzięki bogatemu wzornictwu obrusy i tkaniny żakardowe nadadzą restauracji niepowtarzalnego charakteru.

W ostatnim czasie na popularności zyskują obrusy poliestrowo-bawełniane. Domieszka bawełny powoduje miękki chwyt, natomiast włókna poliestrowe odpowiadają za zwiększoną trwałość i żywotność. W naszej ofercie znajdziecie Państwo obrusy poliestrowo-bawełniane z apreturą – Pesto, Boreasz, Zefir, oraz bez apretury, zmiękczane – Selene.

Różne wzory i kolory pozwalają w łatwy sposób dobrać odpowiedni obrus do danego wystroju wnętrza.

Zakup obrusów

Przed zakupem obrusów należy dokładnie wybrać rozmiar, tkaninę oraz rodzaj obszycia, posiadamy szeroki wachlarz wykończenia brzegów obrusu. Naszą firmę wyróżnia wysoka jakość produkowanych obrusów. Podchodzimy do pracy z uwagą i dbałością o każdy szczegół. Nasze obrusy dostępne są w różnych wielkościach, kolorach oraz wzorach. Wierzymy, że dzięki temu znajdą Państwo produkt spełniający wymagania oraz idealnie wpasowujący się w wymarzony wystrój pomieszczenia.

Podsumowanie

Obrusy są ważnym elementem każdego lokalu. Pozwalają zbudować niepowtarzalną atmosferę, która zachęca gości do ponownego odwiedzenia. Szeroka gama tkanin, z których szyjemy obrusy pozwala dostosować je do Państwa lokalu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wierzymy, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.