Obrusy na wymiar - Częstochowa

Szyjemy wysokiej jakości obrusy na wymiar – poznaj wysokiej jakości producenta Rapier z Częstochowy!

Każdy właściciel lokalu gastronomicznego pragnie wyposażyć go w dekoracje, które pomogą zbudować niepowtarzalny klimat. Niezależnie od tego, czy ma to być styl przypominający urocze, francuskie bistro, czy może włoską pizzerię, wystrój pomogą stworzyć obrusy na stół. Częstochowa to miasto, w którym ulokowana jest firma zajmująca się produkcją oraz szyciem na wymiar obrusów, bieżników oraz innych elementów, które pomogą przystroić stół na co dzień i na specjalne okazje. Obrusy dla gastronomii są kluczowe, z racji tego, że goście najwięcej czasu spędzają właśnie przy stołach, a w naszej ofercie klienci znajdą nakrycia, które uatrakcyjnią wnętrze restauracji. Nowoczesne obrusy w Częstochowie dla gastronomii, hoteli, sal bankietowych oraz innych obiektów z branży znajdziesz w sklepie Rapier!

Jesteśmy producentem z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy własną szwalnię, krojownię, współpracujemy z wieloma projektantami wzorów. 90% naszej produkcji wykonana jest z tkanin rodzimego pochodzenia. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów, które łączą w sobie trwałość oraz estetyczny, ponadczasowy design.

OBRUSY POLIESTROWE

Obrusy z tkanin poliestrowych są wykonane z włókien sztucznych przez co niezwykle trwałe. W większości posiadają apreturę plamoodporną, co ułatwia ich użytkowanie.

Bawełniane, poliestrowe, we wzory lub kolorowe - obrusy w Częstochowie dostępne są przeróżnych opcjach!

Przemysł włókienniczy posiada w Częstochowie wieloletnią tradycję. Obrusy nowoczesne oraz w każdej innej stylistyce bez problemu zamówisz w firmie Rapier. Jak jednak wybrać odpowiedni model? Przede wszystkim obrus musi być dobrany do kształtu stołu, które mogą być półowalne, owalne, okrągłe, proste i zaokrąglone. Dlatego też wielu klientów decyduje się na obrusy na wymiar. W Częstochowie można obrusy zamówić w siedzibie naszej firmy, jednak preferujemy zlecenia online. Dzięki takiemu wyborowi z łatwością uda Ci się zadbać o estetykę lokalu, a dodatkowo obrus uszyty na wymiar umożliwi Ci różne sposoby ułożenia. Kolejną ważną kwestią jest kolor materiału, z jakiego zostaną wykonane obrusy. Tutaj pomocne będzie określenie stylistyki wnętrza. W przypadku kuchni greckiej najczęściej wybiera się biele i niebieskości, natomiast pizzerie chętnie stawiają na zielenie oraz biało-czerwoną kratę. Prowadzisz francuskie bistro? Kolor fioletowy, przypominający o lawendowych polach, to strzał w dziesiątkę! Oczywiście, są to pewne uogólnienia - obrusy z Częstochowy możesz zamówić w naprawdę wielu różnych odcieniach i wzorach, przykładowo kierując się daną porą roku.

OBRUSY BAWEŁNIANE

Obrusy uszyte z naturalnych tkanin.

Jak wybrać odpowiedni rodzaj materiału? Rapier Częstochowa poleca obrusy

Jeśli chodzi o sam rodzaj materiału, dla lokalu typu bistro polecamy wybrać obrusy odporne na plamy i łatwe w pielęgnacji, a więc wykonane z tkaniny poliestrowej lub bawełniano-poliestrowej. Restauracje z wysokim standardem powinny zamówić tradycyjne obrusy bawełniane, które zawsze prezentują się pięknie. Gładkie obrusy na stół z Częstochowy polecamy zamawiać w przypadku organizacji wystawnego obiadu lub kolacji. Sprawi on, że stół będzie bardzo “czytelny”, a więc bardzo dobrze zaprezentują się na nim dania, ale również sam będzie wyglądał elegancko z takim nakryciem. W ofercie nowoczesnych obrusów częstochowskiej firmy Rapier nie mogło też zabraknąć kolekcji tkanin żakardowych. Dzięki bogatemu wzornictwu obrusy i tkaniny żakardowe nadadzą restauracji niepowtarzalnego charakteru. Innym trendem, który w ostatnim czasie mocno zyskuje na popularności, są obrusy poliestrowo-bawełniane. Domieszka bawełny powoduje miękki chwyt, natomiast włókna poliestrowe odpowiadają za zwiększoną trwałość i żywotność. W naszej ofercie znajdą Państwo obrusy poliestrowo-bawełniane z apreturą (modele Pesto, Boreasz, Zefir) oraz bez apretury, zmiękczane (model Selene). Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą kolekcję obrusów, uszytych z różnego rodzaju materiałów, w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w różnym przedziale cenowym. Dzięki temu bez problemu dopasują Państwo rodzaj obrusu do indywidualnych wymogów i możliwości

OBRUSY BAWEŁNIANO-POLIESTROWE

Obrusy z tkanin bawełniano-poliestrowych posiadają zalety zarówno obrusów poliestrowych (włókna poliestrowe zwiększają żywotność tkaniny) i bawełnianych (włókna bawełniane nadają naturalny chwyt tkaninie).

Jak zamówić obrusy z Częstochowy? Zapraszamy do kontaktu z firmą Rapier!

Jeśli zainteresowała Państwa oferta naszej firmy, stacjonarnie jesteśmy dostępni w Częstochowie. Obrusy na stół można też zamówić telefonicznie oraz mailowo. W celu poznania jakości obrusów wysyłamy bezpłatnie próbki tkanin. Przed zakupem obrusów należy dokładnie zapoznać się z parametrami takimi jak rozmiar, tkanina oraz rodzaj obszycia, ponieważ zapewniamy szeroki wybór różnego wykończenia brzegów. Naszą firmę wyróżnia wysoka jakość produkowanych obrusów - podchodzimy do pracy z uwagą i dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu mogą Państwo zamówić produkty w różnych wielkościach, kolorach oraz wzorach. Wierzymy, że dzięki temu znajdą Państwo produkt spełniający wymagania oraz idealnie wpasowujący się w wymarzony wystrój pomieszczenia. Obrusy są ważnym elementem każdego lokalu, pozwalają bowiem zbudować niepowtarzalną atmosferę, która zachęca gości do ponownego odwiedzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu mailowego lub telefonicznego - wszystkie dane dostępne są w zakładce “Kontakt”. Wierzymy, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie - przekonaj się, jakie opcje wpadną w oko Tobie!

OBRUSY ŚWIĄTECZNE

Nasze obrusy pomogą Ci poczuć przy stole świąteczna atmosferę. Posiadamy tematycze wzory na święta Wielkiej Nocy i Bożego Narodzenia.

Obrusy

Każdy właściciel lokalu gastronomicznego pragnie zbudować w nim niepowtarzalny klimat, zachęcający do ponownego przyjścia i skorzystania z usług jego restauracji. Dlatego ważnym elementem jest wystrój. Obrusy dla gastronomii są kluczowe z racji tego, że goście większość czasu spędzają przy stole. W naszej ofercie posiadamy nakrycia stołów, które uatrakcyjnią wnętrze restauracji.

Jakie wybrać obrusy?

Przede wszystkim powinny one być dobrane do Państwa stołów. Obrusy na wymiar pozwalają zachować estetykę lokalu, umożliwiają różne sposoby ich ułożenia.

Kolejną ważną rzeczą jest materiał, z jakiego zostały wykonane obrusy. Należy określić stylistykę wnętrza, a następnie zamówić obrusy.

Dla lokalu typu bistro warto wybrać obrusy, które są odporne na plamy i łatwe w pielęgnacji.

Dla restauracji z wysokim standardem wskazany jest tradycyjny obrus bawełniany.

Podczas organizacji wystawnego obiadu czy kolacji idealnie sprawdzi się gładki obrus. Nie tylko sprawi, że stół będzie czytelny, tzn. bardzo dobrze zaprezentują się na nim dania, ale także będzie wyglądał elegancko.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, Znajdą tam Państwo bogatą kolekcję obrusów uszytych z różnego rodzaju materiałów, w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w różnym przedziale cenowym. Dzięki temu łatwiej dopasują Państwo rodzaj obrusu do indywidualnych wymogów i możliwości.

Posiadamy także w ofercie kolekcję tkanin żakardowych. Dzięki bogatemu wzornictwu obrusy i tkaniny żakardowe nadadzą restauracji niepowtarzalnego charakteru.

W ostatnim czasie na popularności zyskują obrusy poliestrowo-bawełniane. Domieszka bawełny powoduje miękki chwyt, natomiast włókna poliestrowe odpowiadają za zwiększoną trwałość i żywotność. W naszej ofercie znajdziecie Państwo obrusy poliestrowo-bawełniane z apreturą – Pesto, Boreasz, Zefir, oraz bez apretury, zmiękczane – Selene.

Różne wzory i kolory pozwalają w łatwy sposób dobrać odpowiedni obrus do danego wystroju wnętrza.

Zakup obrusów

Przed zakupem obrusów należy dokładnie wybrać rozmiar, tkaninę oraz rodzaj obszycia, posiadamy szeroki wachlarz wykończenia brzegów obrusu. Naszą firmę wyróżnia wysoka jakość produkowanych obrusów. Podchodzimy do pracy z uwagą i dbałością o każdy szczegół. Nasze obrusy dostępne są w różnych wielkościach, kolorach oraz wzorach. Wierzymy, że dzięki temu znajdą Państwo produkt spełniający wymagania oraz idealnie wpasowujący się w wymarzony wystrój pomieszczenia.

Podsumowanie

Obrusy są ważnym elementem każdego lokalu. Pozwalają zbudować niepowtarzalną atmosferę, która zachęca gości do ponownego odwiedzenia. Szeroka gama tkanin, z których szyjemy obrusy pozwala dostosować je do Państwa lokalu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wierzymy, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.